گلکسی اس ۱۰ اوایل سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد؟!

چند سالی که سامسونگ رقابت با شرکت‌های دیگر را کنار گذاشته و گوشی‌های خود را زودتر از زمان همیشگی روانه بازار می‌کند. گلکسی اس 9 و گلکسی نوت 8 هر دو چند هفته زودتر از زمان هر ساله خود عرضه شدند، اما این طور که به نظر می‌رسد سامسونگ در گلکسی اس 10 یک گام دیگر هم رو به جلو خواهد برداشت و معنی جدیدی به کلمه “زودتر” خواهد بخشید!

ظاهراً گوشی انعطاف‌پذیر و تاشو سامسونگ چراغ سبز را برای تولید انبوه گرفته و این شرکت کره‌ای هم بهترین زمان ممکن برای عرضه آن را همزمان با ورود گلکسی اس 10 به بازار تشخیص داده است. از آنجا که سامسونگ اصلاً دوست ندارد این دو گوشی بر فروش همدیگر تأثیر منفی داشته باشند، تصمیم گرفته تا گلکسی اس 10 را حدود یک ماه زودتر روانه بازار کند.

در واقع، انتظار می‌رود گلکسی اس 10 در نمایشگاه CES 2019 رونمایی شود، که قرار است از 8 تا 11 ژانویه (18 تا 21 دی) سال آینده میلادی در شهر لاس وگاس برگزار شود. از طرف دیگر، گوشی تاشو سامسونگ به احتمال زیاد یک ماه پس از آن و در کنگره جهانی موبایل بارسلون 2019 معرفی خواهد شد.

البته منبعی که این اطلاعات را فاش کرده به این نکته هم اشاره نموده است که سامسونگ در اول کار قصد ندارد سفارش زیادی برای قطعات گوشی تاشو ارائه دهد. زیرا این شرکت می‌خواهد ابتدا ارزیابی خوبی از بازار و میزان استقبال کاربران به دست آورده و سپس در صورت نیاز موجودی بیشتری را روانه بازار کند.

نوشته گلکسی اس 10 اوایل سال 2019 معرفی خواهد شد؟! اولین بار در دیجی رو. پدیدار شد.