یک ابزار جانبی جالب برای کنترل گوشی بدون دست زدن به آن!

این روزها استفاده از گوشی‌های هوشمند مجهز به صفحه نمایش لمسی کاملاً مرسوم شده و دیگر به ندرت می‌توان نوع دیگری از گوشی‌های تلفن همراه را در دست کاربران مشاهده کرد. با اینکه استفاده از صفحات لمسی ساده و کاملاً کاربردی است اما برای استفاده از این تجهیزات حتماً باید چشم و دست شما آزاد باشد تا بتوانید با گوشی کار کنید. حال فرض کنید در حال آشپزی هستید، یا رانندگی می‌کنید و یا اینکه همزمان با اینکه نوزاد خود را در آغوش گرفته‌اید بخواهید آهنگی را که گوش می‌کنید عوض کرده و یا یک پیامک مهم ارسال کنید. مسلماً همگی شما تأیید خواهید کرد که در چنین شرایطی استفاده از گوشی‌های صفحه لمسی اصلاً کار ساده‌ای نیست.

خوشبختانه مخترعان و متخصصان برای این مشکل هم راه چاره‌ای ارائه کرده‌اند. اخیراً یک ابزار جانبی جدید با قیمت 79 دلار عرضه شده است که با استفاده از آن دیگر نیازی نیست برای کنترل گوشی خود چشم از جاده بردارید و یا آشپزی خود را متوقف کنید. این ابزار جانبی نوآورانه Bixi Touch-Free Smart Controller نام دارد.

Bixi

این ابزار چند کاره به شما امکان استفاده از گوشی و ارتباط برقرار کردن با بخش‌های مختلف آن را بدون دست زدن به گوشی و تنها از طریق اجرای برخی حرکات ویژه دست در هوا (جسچرهای حرکتی) و در برابر سنسور Bixi، مهیا می‌کند. این محصول یک ابزار جانبی بسیار مفید برای کنترل خانه‌های هوشمند و همچنین استفاده در خودرو است و با برنامه‌ها و دستگاه‌های جانبی محبوبی مانند LifX، چراغ‌های روشنایی، بلندگوهای بلوتوثی، GoPro و … هماهنگی دارد.

Bixi همچینن به شما اجازه می‌دهد تا به صورت همزمان با دو برنامه یا دستگاه کار کنید. بنابراین در همان لحظه که آهنگ پخش شده در گوشی خود را عوض می‌کنید، می‌توانید یک ویدیوی جذاب هم توسط GoPro تهیه کنید. در مجموع این ویژگی‌ها برای یک ابزار جانبی کوچک که به راحتی در جیب شما جای می‌گیرد، بسیار فوق العاده و هیجان انگیز است.

همان طور که اشاره کردیم، Bixi Touch-Free Smart Controller با قیمت 79 دلار به فروش می‌رسد. البته قیمت واقعی این محصول 99 دلار است که در حال حاضر 20 درصد تخفیف به آن تعلق گرفته است.

نوشته یک ابزار جانبی جالب برای کنترل گوشی بدون دست زدن به آن! اولین بار در دیجی رو. پدیدار شد.