بازی Hitman Sniper برای مدتی محدود در گوگل پلی رایگان شد

بودن تردید بازی Hitman Sniper یکی از بهترین بازی‌هایی که در چند وقت اخیر برای اندروید و آی او اس عرضه شده است. این بازی جذاب که توسط اسکوئر انیکس منتشر شده تنها با قیمت 1.5 دلار در گوگل پلی و اپ استور در دسترس خریداران قرار گرفته است. البته اگر جزو کسانی هستید که به هیچ عنوان برای خرید بازی موبایل هزینه نمی‌کنند، الان فرصت مناسبی است تا Hitman Sniper را تجربه کنید، زیرا این بازی برای مدتی محدود در گوگل پلی رایگان شده است.

پیش از این بارها اتفاق افتاده بوده که بازی Hitman Sniper در هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد و بعضی اوقات کاربران هر دو سیستم عامل برای مدتی محدود می‌توانستند بازی را به صورت رایگان دریافت کنند. اما این بار شاهد عرضه بازی به صورت کاملاً رایگان و تنها مختص سیستم عامل اندروید و کاربران گوگل پلی هستیم.

بازی Hitman Sniper

اگر از کاربران آی او اس هستید، کماکان باید برای دریافت بازی هزینه آن را بپردازید، اما استفاده کنندگان از دستگاه‌های اندرویدی می‌توانند Hitman Sniper را برای مدتی محدود به صورت رایگان تجربه کنند. این بازی بیش از 150 مأموریت جذاب را در 10 مرحله پیش روی بازیکن قرار می‌دهد و در طول بازی می‌توانید از 16 اسلحه کاملاً متفاوت و منحصر به فرد استفاده کنید. امتیازاتی که در این بازی کسب می‌کنید به صورت آنلاین ثبت می‌شوند و بدین ترتیب می‌توانید با کاربران سراسر دنیا برای کسب بیشترین امتیاز ممکن به رقابت بپردازید.

نوشته بازی Hitman Sniper برای مدتی محدود در گوگل پلی رایگان شد اولین بار در دیجی رو. پدیدار شد.