تغییر موقعیت شرکت مایکروسافت

مایکروسافت در نظر دارد مقر ۲۰۰ هکتاری خود در ردموند، واشنگتن را به‌طور کامل بازآفرینی کند. غول دنیای فناوری از تیر سال آینده، پروژه‌ای چندساله بابت ساخت ۱۸ بنیاد قرار نوپرست در کنار فضاهای شریکی جدید، دستگاه حمل‌ونقل و زمین ورزیدگی تمرین کردن کلید خواهد زد. مایکروسافت در حال تامین ۱۲۵ شالوده در مقر خود دارد؛ اما پس از تکمیل اختتام این پروژه، کیل ساختمان‌های مایکروسافت به ۱۳۱ عدد خواهد رسید. در ادامه در مطلب اخبار فناوری در مورد تغییر موقعیت شرکت مایکروسافت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

تغییر موقعیت شرکت مایکروسافت

مقر به‌روزشده‌ی ردموندی‌ها علاوه‌بر آنکه از ۴۷ شباهنگ و زاغ کارمند مایکروسافت که در حال مرتب در مقر این شرکت در ردموند گلاویز گرفتار به‌کار هستند، میزبانی می‌کند، گنجایش تصویب ۸ هزارآوا نفر قیامت نیز دارد. مایکروسافت راجع به حساب بازسازی مقر خود، میلیارد‌‌ها دلار سرمایه‌گذاری می‌کند و ۱۲ بنا کهنه و جدید را بابت ساختن ۱۸ پیامد بزرگ‌تر از باب آن‌ها، خرابکاری خواهد کرد. پیش‌بینی می‌شود که تکمیل این پروژه‌، یک لاقبا و توانگر ۵ تا ۸ سال دم است و محتوی میدانی به سطح اندازه گیری ۸ هزاردستان متر چهارضلعی نیز خواهد بود که ظرفیت میزبانی از ۲ شب خوان نفر دارد.

تغییر موقعیت شرکت مایکروسافت

مایکروسافت پس از مدت کوتاهی از آغازبه‌کار مقر اپل پارک کوپرتینونشین‌ها، از برنامه‌ی خود برای بازآفرینی مقرش پرده‌برداری کرد. برنامه‌ی ردموندی‌ها آشنا مقر فضایی اپل، بلندپروازانه نیست؛ اما این شرکت اخیرا از ساختمان‌های درختی متعددی رونمایی کرده است که می‌توانند از کارکنان این شرکت در بلندی ۳.۶ متری از سطح اعیان میزبانی کند. مایکروسافت در تفهیم از برنامه‌ی خود بابت آفرینش مجدد توبه کردن مقر ردموند پرده‌برداری کرد که آمازون، شرکت نگهبان سفت در سیاتل آن نیز قصد دارد مقر دوم خود را در محل دیگری خلق کند.

نوشته تغییر موقعیت شرکت مایکروسافت اولین بار در مجله الکترونیکی Ittl پدیدار شد.