رونمایی از دستبند هوشمند می بند ۳ در رویداد ۱۰ خرداد تأیید شد

شیائومی می بند 3

شرکت چینی شیائومی تأیید کرد که دستبند هوشمند می بند 3 (Mi Band 3) اواخر هفته جاری و در جریان رویداد اختصاصی این شرکت در تاریخ 31 مه (پنج‌شنبه 10 خرداد) رونمایی خواهد شد.  این خبر را مدیر عامل شیائومی، آقای Lei Jun، در حساب کاربری رسمی خود در شبکه مجاز ی چینی ویبو (Weibo) اعلام کرده است.

این مقام مسئول شیائومی همچنین تأیید کرده دستبندی که در جریان رونمایی گوشی گیمینگ بلک شارک (Black Shark) بر مچ خود بسته بود، در واقع همان دستبند معرفی نشده می بند 3 بوده است. وی همچنین خاطر نشان کرده است که در حال حاضر حدود دو ماه است که شیائومی مشغول تست می بند 3 بوده و این شرکت قصد دارد تا قبل از عرضه محصول، از کیفیت بالاتر آن نسبت به مدل نسل گذشته اطمینان حاصل کند.

انتظار می رود دستبند جدید شیائومی همانند مدل پیشین دارای نمایشگر بوده و البته این بار با شیشه منحنی 2.5D پوشیده خواهد شد. شایعاتی که تاکنون در مورد می بند 3 منتشر شده اند، حکایت از این دارند که این دستبند فاقد هر نوع دکمه فیزیکی بوده و از قابلیت هایی نظیر بلوتوث نسخه 4.2، اتصال NFC و گواهینامه IP67  در زمینه مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار، بهره مند خواهد بود.  به علاوه، تصاویری که از این دستبند فاش شده، نشان از به کارگیری نمایشگری با قابلیت جدا شدن دارند.

به هر حال تا برگزاری رویداد اختصاصی شیائومی مدت زیادی باقی نمانده و به زودی می توانیم به اطلاعات دقیق تری پیرامون می بند 3 و سایر محصولات جدید این شرکت دست پیدا کنیم. بنابراین در روزهای آینده نیز حتماً با دیجی رو همراه باشید.