سه گوشی جدید از جمله ال جی وی ۳۵ تینکیو به پروژه فای اضافه می‌شود

پروژه فای گوگل

بنا بر آخرین گزارش های منتشر شده، اپراتور شبکه مجازی موبایل گوگل، موسوم به پروژه فای (Project Fi) سه مدل جدید از گوشی های هوشمند مجهز به اندروید اوریو را به مجموعه خود اضافه می کند. این سه گوشی شامل دو مدل گران قیمت از محصولات ال جی و یک مدل بسیار ارزان از موتورولا می باشد.

دو گوشی گران قیمت ال جی که به زودی در پروژه فای در دسترس خواهند بود عبارتند از ال جی وی 35 تینکیو (LG V35 ThinQ) که همین امروز به صورت رسمی معرفی شد و ال جی جی 7 تینکیو. هر دو گوشی از ماه ژوئن و به ترتیب با قیمت 899 و 749 دلار به فروش خواهند رسید.

اما گوشی هوشمند ارزان قیمتی هم که به پروژه فای اضافه شده، موتورولا موتو جی 6 (Moto G6) است. گوگل برای موتو جی 6، 50 دلار تخفیف در نظر گرفته و بنابراین می توانید آن را با قیمت بسیار مناسب 199 دلاری تهیه کنید. این گوشی هوشمند را می توان از امروز پیش خرید کرد و عرضه رسمی آن احتمالاً در ماه ژوئن اتفاق خواهد افتاد.

پروژه فای

با اضافه شدن این سه گوشی اندرویدی جدید، جمع گوشی های پروژه فای به 6 عدد می رسد. در حال حاضر گوشی های گوگل پیکسل 2، گوگل پیکسل 2 ایکس ال و موتو ایکس 4 موتورولا تحت این پروژه به فروش می رسند و در دسترس خریداران قرار دارند.

اگر اطلاعی درباره پروژه فای ندارید، باید بگوییم که این پروژه یک شبکه موبایل بر پایه LTE و وای فای است که گوگل آن را به کاربران سراسر جهان ارائه می کند. طرح نامحدود پروژه فای هزینه ای برابر 80 دلار برای هر ماه دارد و حتی در خارج از کشور خود نیز می توانید بدون پرداخت هزینه ای اضافی از امکانات شبکه استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه فای و طرح های آن می توانید به وب سایت اختصاصی این پروژه و همچنین بلاگ رسمی گوگل مراجعه کنید.