EA Sports برنده جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را پیش بینی کرد!

EA Sports برنده جام جهانی 2018 روسیه را پیش بینی کرد!

بدون شک جام جهانی فوتبال 2018 بزرگ رویداد ورزشی امسال است و 32 تیم حاضر در آن از حدود دو هفته دیگر رقابت خود را برای فتح معتبرترین جام ورزشی دنیا آغاز خواهند کرد. البته در انتها فقط یک تیم دستش به جام خواهد رسید و جالب است بدانید که بر اساس پیش بینی EA Sports برنده جام جهانی 2018 روسیه، تیم ملی فرانسه خواهد بود.

توسعه دهندگان شاغل در EA Sports از قدیم الایام رابطه بسیار نزدیکی با جام جهانی فوتبال داشته اند و همواره به مناسبت این رویداد نسخه ای ویژه از بازی FIFA را روانه بازار کرده اند. در حال حاضر نیز چند روزی است که بسته الحاقی جام جهانی برای FIFA 2018 عرضه شده و می توانید با دانلود آن، پیش از آغاز رسمی مسابقات، آن را به صورت مجازی تجربه کنید!

استودیوی EA Sports با اتکا به اطلاعاتی که از بازیکنان و رده بندی تیم های حاضر در جام جهانی 2018 جمع آوری کرده و همچنین با استفاده از اطلاعاتی که از بازی FIFA 18 در اختیار دارد، اقدام به شبیه سازی این ترنمنت کرده که در نهایت فر انسه با غلبه بر آلمان توانسته جام قهرمانی را بالای سر ببرد. همچنین بر اساس این پیش بینی، آنتوان گریزمان از فرانسه به همراه ایسکو از اسپانیا به عنوان آقای گل رقابت ها شناخته شده و کفش طلایی را از آن خود خواهند کرد.

فرانسه

EA Sports سابقه بسیار خوبی در پیش بینی نتایج جام های جهانی داشته است. اعضای این استودیو در سال 2014 با وجود اینکه تا به آن سال هیچ تیم اروپایی موفق به کسب جام در آمریکای جنوبی نشده بود، آلمان را به عنوان پیروز رقابت ها معرفی کردند که در نهایت نیز این پیش بینی به واقعیت بدل شد. همچنین در دوره قبلی یعنی جام جهانی 2010 نیز توانسته بودند به درستی اسپانیا را به عنوان قهرمان پیش بینی کنند!

در حال حاضر منتقدان و علاقه مندان فوتبال، برزیل و آلمان را دارای بیشترین شانس برای کسب عنوان قهرمانی می دانند و پس از این دو تیم نیز فرانسه و اسپانیا بخت های بعدی قهرمانی تلقی می شوند.

EA Sports در اقدامی جالب برنامه پیش بینی خود را به صورت آنلاین نیز در دسترس کاربران قرار داده است و با مراجعه به وب سایت رسمی آن می توانید بازی به بازی نتایج را پیش بینی کرده و در نهایت برنده جام را مشخص کنید! درست است که این پیش بینی ها بیشتر جنبه سرگرمی دارد اما هر چه هست از پیش بینی های پاول هشت‌پا منطقی تر به نظر می رسد!