اتمام موجودی گوشی Mi 8 شیائومی در ۳۷ ثانیه!

پرچم‌دار جدید شیائومی، یعنی Mi 8، هفته‌ی گذشته معرفی شد و این شرکت چینی اعلام کرد که فروش فوری امروز، یعنی 6 ژوئن انجام می‌شود. با توجه به پرطرفدار شدن روزافزون شیائومی در جهان و به خصوص در خود چین، شاید دور از انتظار نبود که در کمتر از یک دقیقه، تمامی گوشی‌های موجود به فروش رفتند!

این گوشی در 37 ثانیه به اتمام موجودی رسید و احتمالا قیمت بسیار مناسب آن نقش مهمی در این موضوع ایفا می‌کند؛ قیمت شیائومی می 8 فقط 420 دلار بوده و با این وجود، امکانات فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد. احتمالا بُعد جالب توجه آن شباهتش با آیفون ایکس اپل، فقط با اندازه‌ی کمی کوچک‌تر است. علاوه بر این، سخت‌افزار گوشی نیز بسیار قوی بوده و دارای 6 گیگابایت رم و پردازنده‌ی اسنپ دراگون 845 است. حافظه‌ی داخلی این تلفن هوشمند شامل سه انتخاب 64 گیگابایتی، 128 گیگابایتی و 256 گیگابایتی می‌باشد.

در مورد دوربین هم، شیائومی پیشرفت قابل توجهی در تلفن همراه خود ایجاد کرده و گوشی دارای دو دوربین 12 مگاپیکسلی در پشت و مجهز به فناوری هوش مصنوعی است. دوربین سلفی نیز 20 مگاپیکسلی بوده و در شیار بالای گوشی قرار دارد. تشخیص چهر‌ه‌ی سه بعدی نیز در گوشی وجود دارد که آن را تبدیل به اولین گوشی اندرویدی مجهز به این فناوری می‌سازد.

فروش فوری بعدی این گوشی در 12 ژوئن صورت می‌پذیرد و فعلا فقط در چین موجود است.