ال جی کیو استایلوس (LG Q Stylus) در ماه جاری میلادی عرضه خواهد شد

به نظر می‌رسد که ال جی قصد اضافه کردن حرف Q به همه‌ی گوشی‌های هوشمند خود را، صرف نظر از رده‌ی قیمتی آن‌ها، دارد. بعد از رونمایی از گوشی‌های قدرتمند خود، یعنی G7 ThinQ و V35 ThinQ، ال جی در صدد عرضه‌ی یک گوشی میان‌رده با نام Q Stylus خواهد بود.

براساس بیانات ال جی، با وجود میان‌رده بودن این گوشی، بعضی ویژگی‌های گوشی‌های قوی‌تر را در آن گنجانده تا بتواند خودی در بازار پر رقابت گوشی‌های میان‌رده نشان دهد. این شرکت کره‌ای هم‌چنین بیان داشته که در بازارهای مختلف، نسخه‌های مختلفی از این گوشی با نام‌های +Q Stylus، Q Stylus و Q Stylus آلفا، عرضه خواهند شد.

همان‌طور که از نام آن‌ها بر می‌آید، این مدل‌های کیو استایلوس، به همراه یک استایلوس یا قلم عرضه می‌شوند تا طبق گفته‌ی خود ال ‌جی، “تجربه‌ای فراتر از یک کیبورد عادی” به شما ارائه شود. ظاهرا Q Stylus می‌تواند نوشته‌های دست نویس را حتی زمانی که صفحه خاموش است، شناسایی و ثبت کند.

علاوه بر این، استایلوس گوشی می‌تواند برای شخصی سازی عکس‌ها و ویدیو‌های گرفته شده برای ساخت گیف‌ (GIF)های متحرک ساخته شود؛ اما این پایان قابلیت‌های این گوشی نیست. ال جی این گوشی را به یک دوربین پیشرفته مجهز کرده که شامل یک دوربین 16 مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین 8 مگاپیکسلی در جلو بوده و مجهز به فناوری PDAF یا فوکوس اتوماتیک تشخیص فاز، و هم‌چنین حالت پرتره است. نکته‌ی قابل توجه این است که سیستم DTS:X که در گوشی‌های سری V و G هم وجود دارد و کاربرد آن ارائه‌ی صدای فراگیر سه بعدی کانال 7.1 در زمان گوشی دادن با هدفون است، در این گوشی میان‌رده نیز وجود دارد.