اطلاعات بازی Assassin’s Creed Odyssey قبل از E3 2018 فاش شد

اساسینز کرید اودیسه

نمایشگاه E3 2018 از امشب کار خود را شروع خواهد کرد و بسیاری از علاقه مندان بازی های ویدیویی بی صبرانه و با هیجان فراوان منتظر آغاز این رویداد بزرگ هستند. یوبی سافت در حال حاضر تأیید کرده است که نسخه جدید سری بازی های اساسینز کرید را که اودیسه نام دارد (Assassin’s Creed Odyssey) را با انتشار یک تریلر تبلیغاتی در نمایشگاه E3 معرفی خواهد کرد. اما اولین جزئیات از این بازی اکشن ماجراجویی محبوب پیش از شروع نمایشگاه ، فاش شده است.

کاربران شبکه پلی استیشن به تازگی یک اعلان جدید در فروشگاه پلی استیشن کشف کردند که توضیحاتی از بازی Assassin’s Creed: Odyssey را ارائه می کرد. با اینکه این اولین اطلاعات فاش شده از عناوین یوبی سافت در چند وقت اخیر نیست، اما با توجه به اینکه کنفرانس مطبوعاتی این شرکت در نمایشگاه E3 2018 روز دوشنبه برگزار خواهد شد، ممکن است آخرین مورد باشد.

در توضیحات مربوط به بازی عباراتی مانند “کنترل سرنوشت خودتان را به دست بگیرید” و “یک اودیسه حماسی” به چشم می خورد که ممکن است نشان دهنده فاکتورهای نقش آفرینی یا RPG بازی باشد که پیش از این در عنوان قبلی سری یعنی Assassin’s Creed Origins معرفی شده بود. علاوه بر این، شخصیت اصلی بازی نیز از یک مزدور به یک قهرمان تمام عیار اسپارتان (و احتمالا یک قاتل) تبدیل شده است.

توضیحات بازی  اساسینز کرید اودیسه

در حالی که بسیاری از طرفداران انتظار داشتند یا دوست داشتند یک بازی الهام گرفته از دوران وایکینگ ها را در قالب عنوان Assassin’s Creed Ragnarok مشاهده کنند یا وقایه بازی در ژاپن اتفاق بیفتد، با فاش شدن جزئیات اخیر به نظر می رسد تمامی این شایعات باطل شده اند و قرار نیست هیچ یک از این سوژه ها موضوع اصلی بازی جدید این سری باشد.

به هر حال زمان زیادی تا معرفی رسمی بازی در E3 2018 باقی نمانده و در کنفرانس یوبی سافت به همه شایعات پیرامون این عنوان پایان داده خواهد شد. کنفرانس مطبوعاتی یوبی سافت در نمایشگاه E3 2018 قرار است در تاریخ 11 ژوئن (21 خرداد) و ساعت 12:30 صبح به وقت ایران برگزار شود.

برای اطلاع از برنامه کامل کنفرانس های خبری E3 2018 و اطلاع از زمان دقیق آن ها به وقت ایران می توانید به این لینک مراجعه کنید.