یکی از آیفون‌های سال ۲۰۱۸ دو سیم کارته خواهد بود؟!

یکی از آیفون‌های سال 2018 دو سیم کارته خواهد بود؟!

شمارش معکوس برای معرفی آیفون های سال 2018 آغاز شده و بیش از هر چیز همه مشتاق هستند تا ببیند پیشرفته ترین مدل سال جاری به نام آیفون XI یا آیفون 9 یا هر نام دیگری که اپل برای آن انتخاب می کند، چه مشخصاتی خواهد داشت. البته این طور که به نظر می رسد، برخلاف سال گذشته همه آیفون های سال جاری از لحاظ طراحی تاحدود زیادی با نسل های گذشته متفاوت خواهند بود و حتی گفته شده که یکی از این مدل ها دو سیم کارته خواهد بود.

بر اساس اطلاعاتی که منابع چینی به تازگی منتشر کرده اند، ظاهراً مدل دو سیم کارته آیفون در برخی کشورها قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت استاندارد را خواهد داشت در حالی که در سایر مناطق یکی از آن ها از نوع استاندارد بوده و دیگری سیم کارت سفارشی خود کمپانی اپل خواهد بود که در حال حاضر هم در برخی مدل های آیپد پرو دیده می شود. در حال حاضر مشخص نیست که دقیقاً کدام یک از مدل های سه گانه آیفون در سال 2018 از قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت همزمان برخوردار خواهد بود.

شایان ذکر است که پیش از این یکی از سرشناس ترین تحلیل گران بازار به نام مینگ-چی کو (Ming-Chi Kuo) که پیش بینی های خوبی در مورد محصولات اپل داشته، اعلام کرده بود که فناوری دو سیم کارته بودن می تواند امسال در آیفون های اپل به کار گرفته شود.