چطور بی سر و صدا و بدون هدفون به پیام‌های صوتی واتس‌اپ گوش کنیم؟

چطور بی سر و صدا و بدون هدفون به پیام‌های صوتی واتس‌اپ گوش کنیم؟

واتس‌آپ یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های دنیاست، پس بد نیست که با تمام ویژگی‌های آن آشنا شوید. جدا از فرستادن پیام، واتس‌آپ به شما اجازه‌ی فرستادن عکس، تماس و فرستادن پیام‎‌های صوتی را نیز می‌دهد.

پیام‌های صوتی یا همان ویس‌ها ممکن است گاهی دردسر ساز شوند چرا که از طریق اسپیکر گوشی پخش شده و به همین دلیل نمی‌توانید در عموم و شلوغی به راحتی به آن گوش کنید. بنابراین اگر هدفون نداشته باشید نمی‌توانید به ویس‌ها در چنین شرایطی گوش کنید.

ولی خوشبختانه با ویژگی‌ای که در ادامه برایتان عنوان می‌کنیم این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

چطور به طور خصوصی به پیام‌های صوتی در واتس‌آپ گوش کنیم؟

هر موقع پیام صوتی دریافت کردید و نخواستید از طریق اسپیکر یا هدفون پخش شود این کار را انجام دهید:

فقط کافی است روی دکمه‌ی پخش پیام ضربه زده و فوراً گوشی را دم گوش‌تان نگه دارید.

واتس‌آپ تشخیص می‌دهد که شما گوشی را کنار گوش‌تان نگه داشتید و پیام را مثل هنگامی که تلفن می‌زنید از طریق بلندگوهای گوشی پخش می‌کند. واتس‌آپ حتی برای اینکه در آن چند لحظه که گوشی را تا دم گوش‌تان می‌برید بخشی از پیام را از دست ندهید، آن را دوباره از اول پخش می‌کند.

یک ترفند دیگر

ترفند دیگر، در زمینه‌ی فرستادن پیام‌صوتی است: وقتی دارید پیام صوتی یا همان ویس ضبط می‌کنید، لازم نیست در تمام طول مدت دکمه‌ی send یا فرستادن را نگه دارید، فقط کافی است دکمه را به بالا بکشید تا خود برنامه در حالت ضبط پیام صوتی قفل شود و دیگر نیازی به نگه داشتن شما نباشد.این ویژگی زمانی که مشغول هستید یا می‌خواهید پیام طولانی ضبط کنید، کارآمد خواهد بود.