وان پلاس ۶ قرمز کهربایی رسماً رونمایی شد

وان پلاس 6 قرمز کهربایی رسماً رونمایی شد

همان طور که پیش از این و در زمان رونمایی گوشی وان پلاس 6 هم اعلام و برنامه ریزی شده بود، مدل جدید و خاص این گوشی هوشمند در رنگ قرمز هم رسماً رونمایی شد. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، وان پلاس رنگ این مدل جدید را قرمز کهربایی معرفی کرده و برای اولین بار در کشور چین آن را در معرض نمایش گذاشته است. عرضه این مدل از روز 9 ژوئیه (دوشنبه 18 تیر) آغاز خواهد شد.

مدل قرمز رنگ وان پلاس 6 دارای 8 گیگابایت حافظه رم بوده و از 128 گیگابایت حافظه داخلی نیز بهره می برد. قیمتی هم که برای این کدل در نظر گرفته شده، 3,599 یوان چین (معادل 542 دلار) می باشد. در واقع این مدل جدید از نظر قیمت تفاوتی با مدل های دیگر وان پلاس 6 با 8 گیگابایت حافظه رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی، ندارد.

وان پلاس 6 قرمز کهربایی

وان پلاس 6 قرمز رنگ در حال حاضر در وب سایت رسمی وان پلاس در کشور چین لیست شده و همچنین در خرده فروشی آنلاین JD هم قرار داده شده است. همچنین شایان ذکر است که ثبت نام برای خرید این مدل خاص و محدود از هم اکنون آغاز شده است.

در مورد بازارهای خارج از چین نیز باید گفت، کشورهای آمریکای شمالی و اروپا از تاریخ 10 ژوئیه (سه‌شنبه 19 تیر) و با قیمت 579 دلار پذیرای این گوشی خواهند بود. کاربران کشور هند هم از تاریخ 16 ژوئیه (دوشنبه 25 تیر) می توانند این مدل جدید را با قیمتی معادل 583 دلار تهیه کنند و در انتها باید اشاره کنیم که عرضه این محصول از طریق وب سایت های وان پلاس و آمازون انجام خواهد شد.