یکی از آیفون‌های سال ۲۰۱۸ اپل در نتایج تست Geekbench مشاهده شد

یکی از آیفون‌های سال 2018 اپل در نتایج تست Geekbench مشاهده شد

زمان زیادی تا ماه سپتامبر و موعد عرضه گوشی‌های آیفون جدید اپل باقی نمانده و به همین دلیل مشاهده شدن نتایج تست بنچمارک این گوشی‌ها در وب سایتی مانند Geekbench اصلاً دور از ذهن و غیرمحتمل نیست.

گوشی آیفونی که به تازگی در نتایج تست بنچمارک Geekbench مشاهده شده با نام آیفون 11,2معرفی شده و مجهز به 4 گیگابایت حافظه رم (یک گیگابایت بیشتر از آیفون ایکس) و همچنین یک تراشه پردازشی جدید است. تراشه پردازشی این گوشی که با شماره مدل D321AP مشخص شده احتمالاً مدل جدیدتری از تراشه D22AP تعبیه شده در آیفون ایکس است.

نتایج تست این گوشی در هر دو بخش تک هسته‌ای و چند هسته‌ای تقریباً مشابه با نتایج آیفون ایکس می باشد، هر چند که این نتایج با ادامه روند توسعه گوشی و بهبودهایی که بر روی آن انجام می‌شود، ممکن است تغییر کرده و بهتر شود.

باز هم یادآوری می‌کنیم که انتظار می‌رود اپل در سال 2018 سه مدل جدید از گوشی‌های آیفون خود را معرفی کند. پیش بینی می شود این سه مدل از این قرار باشند: یک گوشی نسبتاً ارزان قیمت 6.1 اینچی با دوربین تک لنزه، یک مدل جدید از آیفون ایکس با صفحه نمایش 5.8 اینچی و همچنین مدل پلاس که اندازه ای تقریباً برابر با آیفون 8 پلاس داشته و احتمالاً مجهز به دوربین سه لنزه خواهد بود.