تعداد مراحل ابتدای عرضه Hitman 2 مشخص شد

تعداد مراحل ابتدای عرضه Hitman 2 مشخص شد

Hitman 2 از جمله عناوینی بود که در نمایشگاه E3 2018 قابل بازی بود و البته توانست نظر مثبت بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند. مرحله میامی این بازی در E3 نمایش داده شد و همه آن چیزی را که از یک عنوان Hitman انتظار داریم در خود داشت: لباس‌های زیاد و متنوع برای پوشیدن، مرحله‌ای بسیار بزرگ و شلوغ، راه‌های عجیب برای از بین بردن اهداف مانند استفاده از یک ماهی برای ضربه زدن!

اما سؤال اینجاست که چه تعداد از مراحل بازی در ابتدای عرضه در دسترس گیمرها خواهد بود؟ وب سایت vg247 در تماسی که با IO Interactive داشته این سؤال را مطرح کرده و پاسخ آن را نیز دریافت نموده که در ادامه خواهید خواند:

در حال حاضر وجود شش لوکیشن مختلف در بازی Hitman 2 تأیید شده که به محض انتشار آن در روز 13 نوامبر 2018 در دسترس گیمرها خواهند بود و هر یک از این لوکیشن‌ها خود دارای چندین مرحله مختلف خواهند بود.

همچنین این طور که گفته شده در هر مرحله اهداف مختلفی مانند مأموریت‌های اصلی خط داستانی، مأموریت‌های جانبی، مأموریت‌های طراحی شده توسط دیگر کاربران و غیره برای گیمر در نظر گرفته شده که می‌تواند به دلخواه خود آن‌ها را دنبال کرده و بدین ترتیب بازی ارزش تکرار بالایی خواهد داشت.

برای کسانی هم که بازی را پیش خرید کنند امکانات ویژه‌ای مانند دسترسی به حالت تک تیرانداز با قابلیت بازی به صورت همکاری دو نفره، در نظر گرفته شده است.

عنوان Hitman 2 قرار است در تاریخ 13 نوامبر (سه‌شنبه 22 آبان) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار گیرد.