افزایش درآمد اینترنتی با ترفندهای ساده

بازاریابی اینترنتی

در دنیای شلوغ و پیشرفته امروز افراد بسیاری با بازاریابی اینترنتی و افزایش کسب درآمد اینترنتی درگیر هستند چرا که کسب و کارهای اینترنتی و همچنین کوچ کسب و کارهای سنتی به این سمت بسیار افزایش یافته است. اگر شما نیز جزو اینگونه افراد هستید و کسب و کار شما وابسته به اینترنت است و یا پتانسیل درآمد زایی از اینترنت را دارد همراه ما باشید تا شما را با جدیدترین ترفندهای افزایش فروش و درآمدزایی از اینترنت آشنا کنیم. چند ترفند مهم و کاربردی و در عین حال ساده که شما نیز می‌توانید با هوشمندی و ابتکار نسبت به حوزه کاری خود پیاده‌سازی کنید.

بازایابی اینترنتی بسیار آسان‌تر و کم هزینه‌تر از بازاریابی ستنی خواهد بود به شرطی که شما با ترفندها و روش‌های آن آشنا و دوست باشید! به همین جهت هم هست که همیشه توصیه می‌شود قبل از ورود به دنیای وب اصول آن را بیاموزید. البته این قانون در ورود به هر صنفی صدق می‌کند.

شناختی جامع و کامل بر مشتریانتان داشته باشید

شناخت مشتری کلید اصلی افزایش فروش می‌باشد. اگر شما مشتریان خود را نشناسید و علایق و خواسته آن‌ها را ندانید مطئنا در کسب و کار خود موفق نخواهید شد. برای شناخت مشتریان خود می‌توانید یک تیم تحقیقاتی را استخدام کنید یا از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد. هدف این است که بدانید چطور نظر کاربران هدف را به سمت کسب و کار خود جلب کنید.

 

یک سایت بهینه، همانند یک دفتر کار شیک و بسیار معروف است!

برای دانستن اینکه آیا وب سایت شما نیاز به بهینه سازی دارد یا نه کافی است که سری به رتبه سایت خود در گوگل بزنید. اگر در نتایج جست و جو در رتبه‌های بالا قرار دارید این خبر بسیار خوبی است ولی اگر این چنین نیست شما نیاز به استفاده از خدمات سئو دارید و باید سئو سایت خود را بهینه‌تر کنید. فراموش نکنید که روزانه چند میلیون انسان در گوگل و سایر موتورهای جستجو، در حال یافت خدمات، اجناس و مسائل مورد نیازشان هستند…

محتوای مفید، یک ارزش افزوده‌ی جذاب برای مشتریان…

یکی از ترفندهای افزایش رنک سئو سایت، تولید محتوا می‌باشد. شما باید به صورت منظم و مرتب برای سایت خود تولید محتوا انجام دهید و برای انجام این کار نیز نیاز است که در سایت خود بخش مخصوصی به نام وبلاگ داشته باشید تا مقالات و مطالب خود را در آن‌جا قرار دهید. البته محتواهای تولید شده شما باید با موضوع و محصولات شما همخوانی داشته باشد.

تازه و به روز نگه داشتن محتواهای سایت، به موتورهای جستجو می فهماند که کسب و کار شما فعال و خواهان پیشرفت و بالا بردن کیفیت سایت است. بنابراین گوگل هم امتیاز بهتری نسبت به سایت هایی که محتواهای خود را به روز نمی کنند، به سایت شما می دهد.

درباره سایت و برند خود نیز نوشته‌هایی داشته باشید چرا که این کار باعث آشنایی بیشتر کاربران با سایت و برند شما شده و اعتماد آن‌ها را نیز جلب خواهد کرد.بازاریابی اینترنتی

متناسب با محصولات و خدمات خودتان تبلیغ کنید

توجه داشته باشید که قرار نیست در تبلیغات خود بر سر کاربران کلاه بگذاریم. این کار نه تنها باعث ورود کاربران به سایت شما نخواهد شد بلکه تنفر خاصی نیز ایجاد کرده و نمره منفی برای سایت خواهد بود. تبلیغات شما باید همان پیغامی را به کاربر برساند که پیام لندینگ پیج (صفحه فرود) شما است.

لینک دهی داخلی، چرخه را نامحدود کنید!

در تولید محتوای سایت خود باید این نکته را رعایت کنید که به مطالب مرتب خود نیز لینک دهی داشته باشید. پیوند داخلی، استحکام سایت شما را افزایش داده و کیفیت سایت شما را افزایش می‌دهد و همچنین ساخت صفحات با سلسه مراتب مشخص به گردش آسانتر و هرچه بیشتر کاربران در سایت کمک می کند.

 

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را جدی بگیرید

حتما در شبکه‌های اجتماعی مختلف برای سایت خود صفحات مخصوص ایجاد کرده و در آن‌ها نیز فعالیت کنید. چرا که حتما در آن شبکه‌ها افرادی هستند که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند. شما باید در شبکه های اجتماعی به دنبال مخاطبان هدف خود بگردید و تا جای ممکن مسیر ارتباطی کاربر با کسب و کار خود را ساده کنید. یکی از مزیت‌های شبکه‌های اجتماعی علاوه بر جذب کاربران جدید این است که مشتریان دوست دارند که با برند محبوب خود ارتباط برقرار کنند و از اینکه یک برند پاسخگو و حامی مشتریان خود باشد، لذت می برند.

گوگل، دوستی هوشمند در این راه…

گوگل برای مدیران سایت ابزارهای مختلفی را ایجاد کرده است تا این ادمین‌ها بتوانند بهتر کاربران را رصد کرده و با رفتار آن‌ها بیشتر آشنا شوند. یکی از این ابزارها Google Analytics می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از این ابراز آگاه شوید که کاربران از چه طریقی وارد سایت شما شده‌اند و اینکه چه مدت زمانی در سایت شما حضور داشته‌اند. حتی می‌توانید تعداد صفحات مشاهده شده توسط کاربران را نیز مشاهده کنید. این‌ها فقط برخی از امکانات Google Analytics می‌باشد. Google Analytics به شما کمک می کند تا رفتار کاربران را در سایت خود ردیابی کنید و بتوانید استراتژی های بازاریابی آنلاین را بهبود دهید تا کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.بازاریابی اینترنتی

مجموعه‌ی متاوب به عنوان یکی از به‌روزترین شرکت‌های فعال در حوزه بازاریابی اینترنتی و خدمات سئو، ۲۰ ترفند ساده برای افزایش درآمد زایی اینترنتی را در قالب یک مقاله مفید و کاربردی تهیه کرده است. شما می‌توانید با مطالعه این مقاله از تجریبات این گروه نیز بهره‌مند شوید. برای مطالعه کامل این مقاله به لینک زیر مراجعه کنید:

https://metaweb.co/کسب-درآمد-اینترنتی/