کونامی یک عنوان انحصاری از سری کسلوانیا را برای آیفون عرضه می‌کند

کونامی که یکی از شرکت‌های بازیسازی مشهور ژاپن است، به تازگی اعلام کرده که یک عنوان کاملاً جدید از سری کسلوانیا را با نام Grimoire of Souls برای گوشی‌های آیفون عرضه خواهد کرد. در این عنوان جدید یک پروتاگونیست یا قهرمان جدید به نام جنیا آریکادو (Genya Arikado) معرفی خواهد شد که یک مأمور مخفی بوده و توسط یک جادوگر مرموز به نام لوسی (Lucy) همراهی می‌شود.

این طور که به نظر می‌رسد، Grimoire of Souls یک عنوان انحصاری برای آی او اس اپل خواهد بود که البته جای تعجب چندانی هم ندارد. زیرا پیش از این کونامی یک عنوان برگفته از سری کسلوانیا را با نام Castlevania Puzzle: Encore of the Night به شکل انحصاری برای این سیستم عامل عرضه کرده بود.

بازی جدید کونامی برای اجرا بر روی آی او اس 9 به بالا در نظر گرفته شده و می‌توان آن را بر روی دستگاه‌هایی مانند آیفون 6 اس، آیپد ایر 2، آیپد مینی 4 و یا آیپد پرو به بهترین شکل ممکن اجرا نمود. شایان ذکر است که در حال حاضر کونامی ثبت نام برای تست بتای محدود بازی را تنها در کشور ژاپن آغاز کرده است.

هنوز مشخص نیست که آیا Castlevania: Grimoire of Souls در بازارهای خارج از ژاپن هم عرضه خواهد شد یا نه، اما از آنجا که بازی موبایلی قبلی کونامی به صورت جهانی انتشار یافته بود، احتمال این مسئله بسیار زیاد می‌باشد.

هنوز هیچ تاریخ عرضه دقیقی برای Grimoire of Souls تعیین نشده، اما همان طور که گفتیم ثبت نام برای تست بتای آن در ژاپن آغاز شده و تا پایان ماه جاری میلادی هم ادامه خواهد داشت. در نهایت باید اشاره کنیم که کونامی یک وب سایت ویژه هم برای این بازی راه‌اندازی کرده که در آن می‌توانید اسکرین شات‌ها و تصاویر دو قهرمان بازی یعنی جنیا و لوسی را مشاهده کنید.

نوشته کونامی یک عنوان انحصاری از سری کسلوانیا را برای آیفون عرضه می‌کند اولین بار در دیجی رو. پدیدار شد.