چگونه مدل گوشی خود را بفهمیم؟ راه هایی برای پیدا کردن نام دقیق گوشی هوشمند

تابحال شده فراموش کنید که مدل گوشی اندرویدی‌تان چه بوده است؟ برخلاف مدل‌های محدود گوشی‌های آیفون، مدل‌های اندرویدی بسیار بسیار زیاد هستند و ممکن است یک‌سری از آنها اسامی گیج‌کننده‌ای هم داشته باشند. اگر می‌خواهید مدل گوشی خود را بفهمید، در ادامه با دیجی‌رو همراه باشید.

چطور مدل گوشی خود را بفهمیم؟

 

۱.گوشی‌تان را بچرخانید و پشتش را نگاه کنید. بعضی گوشی‌ها مثل Samsung Galaxy Line، مدل گوشی روی پشت‌شان پرینت شده. معمولا این مدل پایین گوشی نوشته شده و لازم است نور بطور خاصی روی آن بتابد تا بتوانید آن را ببینید. گفتنی است که برای دیدن مدل گوشی می‌توانید از جعبه، دفترچه‌ی راهنما و گاها باطری گوشی استفاده کنید.

۲. اگر چیزی روی پشت گوشی نوشته نشده، می‌توانید به راحتی از داخل خود گوشی مدل آن را ببینید. قول گوشی را باز کرده و وارد بخش تنظیمات یا Settings شوید.

۳. گزینه‌ی About Phone(درباره‌ی تلفن) را در انتهای لیست پیداکنید.

۴. در گزینه‌ی About Phone می‌توانید Model Number یا شماره مدل را مشاهده نمایید. اگر آن را نمی‌بینید به دنبال گزینه‌ی Hardware info‌(اطلاعات سخت افزار) یا گزینه‌های مشابه گشته و سپس در آنها به دنبال شماره مدل بگردید.

یادر نهایت می‌توانید از برنامه‌ی Droid Hardware info هم استفاده کنید تا اطلاعات مختلف نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دستگاه‌تان از جمله مدل گوشی را به شما نمایش دهد.

نوشته چگونه مدل گوشی خود را بفهمیم؟ راه هایی برای پیدا کردن نام دقیق گوشی هوشمند اولین بار در دیجی رو. پدیدار شد.