نتایج تست بنچمارک شیائومی پوکوفون اف ۱ منتشر شد

نتایج تست بنچمارک شیائومی پوکوفون اف 1 منتشر شد

شیائومی لقب “ارباب سرعت” را به پوکوفون اف 1 (Pocophone F1) داده است! البته اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم، با توجه به استفاده از تراشه پردازشی اسنپدراگون 845 می توان گفت این گوشی سریع‌ترین مدل در رده قیمتی خود می باشد. اما سرعت آن دقیقاً چقدر است؟ برای درک پاسخ این سؤال بهتر است نگاهی به نتایج تست بنچمارک Geekbench بیندازیم. با دیجی رو همراه باشید.

تست GeekBench 4.1 (چند هسته‌ای)

امتیاز بیشتر نشان‌گر عملکرد بهتر است

تست GeekBench 4.1 (تک هسته‌ای)

امتیاز بیشتر نشان‌گر عملکرد بهتر است

با توجه به نتایج فوق می توان گفت شیائومی پوکوفون اف 1 عملکردی مشابه با دیگر پرچمدارهای مجهز به اسنپدراگون 845 دارد. اما آنچه که باعث تفاوت این گوشی با دیگر محصولات مانند گلکسی اس 9 پلاس، وان پلاس 6 یا هواوی پی 20 پرو می شود، قیمت پایین‌تر پوکوفون اف 1 است. شیائومی می 8 با قیمت 500 یورو به فروش می رسد، ایسوس ذن‌فون 5 زد قیمتی برابر با 480 یورو دارد و این در حالی است که تعداد محدودی از مدل‌های اولیه پوکوفون اف 1 با قیمت 430 یورو در دسترس خریداران قرار گرفت، هر چند که هنوز اطلاعات دقیقی در مورد قیمت این گوشی در دست نیست.

در حال حاضر ایسوس ذن‌فون 5 زد لقب مقرون به صرفه‌ترین گوشی مجهز به اسنپدراگون 845 را به خود اختصاص داده، اما به احتمال زیاد اوضاع پس از 22 اوت (چهارشنبه 31 مرداد) و عرضه گوشی جدید شیائومی کاملاً تغییر خواهد کرد.

نتایج تست بنچمارک شیائومی پوکوفون اف 1 منتشر شد