اجرای بازی PUBG Mobile به صورت رایگان در دسکتاپ شما !

بازی Player Unknowns Battle Grounds یکی از بهترین بازی های آنلاین در دنیا است، بازی که بیش از یک سال روی شبکه Steam عرضه و روز به روز به محبوبیت آن افزوده شد، با انتشار نسخه موبایل آن به صورت کاملا رایگان در مارکت Google Play تبدیل به یکی از محبوبترین بازی های آنلاین موبایل دنیا شد.

اما مشکلاتی که برخی کاربران PUBG Mobile با آن مواجه بودند باعث می شد تجربه این بازی هیجان انگیز را روی گوشی موبایل از دست بدهند، مشکلاتی از قبیل ضعیف بودن گوشی، کوچک بودن صفحه نمایش، داغ کردن گوشی و….

برخی کاربران برای حل این مشکل دست به دامان شبیه سازهای موبایل بر روی دسکتاپ از جمله BigNox و BlueStacks و… شدند که هرکدام مشکلات خاص خودشان را داشتند، برای حل این مشکل ما امروز میخواهیم یک روش کاربردی و کاملا رایگان را به شما معرفی کنیم !

 

یک لحظه !
شاید شما بپرسید اصلا چرا باید PUBG Mobile را روی موبایل یا شبیه ساز نصب کنم؟ مگر نسخه دسکتاپ آن چه مشکلی دارد؟
جواب خیلی ساده است، چون نسخه PC این بازی پولی (تقریبا 30 دلار! ) و نیازمند سخت افزار متوسط رو به بالا می باشد.

 

بعد از استفاده کاربران زیادی از شبیه سازهای متعدد که قبلا ذکر کردم و مواجه شدن آن ها با مشکلات مختلف، شرکت Tencent Games که خودش عرضه کننده PUBG Mobile در Google Play هست آستین بالا زد و یک شبیه ساز کامل و اختصاصی برای این بازی ساخت و منتشر کرد، شما میتوانید با رفتن به این آدرس شبیه ساز رو دانلود کرده و استفاده نمایید، تمامی عملیات دانلود و نصب بازی به صورت خودکار انجام خواهد شد  (لازم به ذکر است لینک دانلود فقط با تغییر ip ایران کار میکند)

چنانچه هنگام نصب با مشکلی مواجه شدید آن را در قسمت نظرات مطرح کنید …

اجرای بازی PUBG Mobile به صورت رایگان در دسکتاپ شما !