نوکیا تا دو روز دیگر مورد انتظارترین گوشی خود را معرفی می‌کند!

نوکیا تا دو روز دیگر مورد انتظارترین گوشی خود را معرفی می‌کند!

در حال حاضر نگاه همه علاقه‌مندان برند نوکیا به اچ ام دی گلوبال (HMD Global) است، زیرا این شرکت فنلاندی در نظر دارد در تاریخ 21 اوت (سه‌شنبه 30 مرداد) گوشی‌های جدیدی را با نام و نشان این برند محبوب روانه بازار کند. با اینکه بسیاری بر این باورند که HMD در این روز یک گوشی پرچمدار مانند نوکیا 9 را معرفی خواهد کرد، اما این احتمال نیز وجود دارد که شاهد رونمایی از نوکیا ایکس 6 (Nokia X6) باشیم؛ محصولی که در ابتدای عرضه تنها مختص بازار چین خواهد بود.

نیازی به گفتن نیست که رویداد روز 21 اوت در کشور هند برگزار خواهد شد، بنابراین باید در مورد یکی از مورد انتظارترین گوشی‌های هوشمند این بازار بزرگ صحبت کنیم. هفته گذشته پس از اینکه HMD تاریخ رویداد خود را اعلام کرد، تصمیم گرفت تا با یک کار خلاقانه حاشیه این مراسم را بسیار داغ کند. برای این منظور تعدادی عکس از جشنواره مد Lakme Fashion Week که در کشور هند برگزار می‌شود، تهیه و منتشر شد که همگی توسط گوشی ملقب به “مورد انتظارترین گوشی” ثبت شده بودند.

تمامی این عکس‌هایی که از جشنواره مد گرفته شده در صفحه رسمی شعبه هند نوکیا در اینستاگرام منتشر شده است. اچ ام دی گلوبال هیچ برنامه‌ای برای رویداد IFA 2018 ندارد و این یعنی قرار نیست هیچ محصول جدیدی از برند نوکیا در این نمایشگاه تجاری بزرگ رونمایی شود.

به هر حال به نظر می‌رسد گوشی‌های هوشمند جدید نوکیا قبل از برگزاری نمایشگاه IFA 2018 رونمایی خواهند شد، هر چند که مطمئن نیستیم این شرکت تا پایان سال گوشی پرچمدار دیگری را نیز روانه بازار خواهد کرد یا نه.

نوکیا تا دو روز دیگر مورد انتظارترین گوشی خود را معرفی می‌کند!