ابزار های دیجیتال مارکتینگ اینتن

ابزار های دیجیتال مارکتینگ اینتن را بیشتر بشناسید

ما در شرکت اینتن پیشرفت کار شما را در فضای دیجیتال مارکتینگ فراهم می کنیم.
از طراحی زیباترین وب سایت ها که تجربه کسب و کار اینترنتی را پیش روی شما می آورد تا اپلیکیشن های موبایلی ، ما شریک تجاری شما در مسیری هستیم که به روی دنیا بزرگ دیجیتالی براساس نیازهای شما باز می شود. دیجیتال مارکتینگ را به صورت استاندارد با ما تجربه کنید.
دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد گفته می شود. این یک تعریف خیلی ساده از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی بود. در واقع دیجیتال مارکتینگ خیلی گسترده تر از دیگر روش های بازاریابی در کسب و کارهای سنتی است.
مارکتینگ در لغت به معنای بازرایابی است و دیجیتال مارکتینگ هم طبیعتاً نوعی از بازاریابی است که به صورت دیجیتالی و عموما در بستر اینترنت انجام می‌شود.

داشتن یک برنامه منظم و پیوسته استراتژیک شاید تنها راه موفقیت در حوزه بازاریابی دیجیتال نباشد اما اگر شما هم هزینه ای که میکنید برایتان مهم است و به دنبال افزایش نسبت کارایی هزینه کرد خود، به نتیجه ای که دریافت می کنید هستید و اگر نمی خواهید زمان را از دست دهید، قطعا تدوین یک برنامه مدون دیجیتال مارکتینگ تنها راه داشتن یک مسیر مشخص برای رسیدن به اهداف مشخص است.

متخصصین مشاور اینتن در حوزه دیجیتال مارکتینگ افتخار انجام پروژه های متعدد موفق در این حوزه را داشته ودر توسعه بازار یکی از بهترین انتخابها می باشد

موارد زیر، نمونه‌هایی از ابزارهای بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شوند:

بازاریابی توسط موتورهای جستجو (SEM) شامل ترافیک ارگانیک و خریداری شده
بهینه سازی برای موتورهای جستجو سئو
بازاریابی محتوا (Content Marketing)ü
بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing)ü
بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing)ü
استراتژی محتوا (Content Strategy)ü
تبلیغات بر اساس کلیک (PPC)ü
اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing)ü
تبلیغات بنری (Banner Advertising)ü

طراحی سایت

طراحی سایت ، رپورتاژ آگهی

طراحی گرافیکی یا طراحی سایت : اولین چیزی که افراد برای معرفی برند خود می خواهند داشتن یک سایت است که نیاز به طراحی وب سایت گرافیکی های مختلفی دارد. شما تنها با صحبت کردن با مشتری می توانید سفارش خود را دریافت نموده و کار خود را در خانه آغاز نمایید.

 

– تولید محتوا : با استفاده از اینترنت و ایجاد سایت بسیاری از افراد به دنیال معرفی کسب و کار خود هستند. برای این که بتوانند این کار را به خوبی انجام دهند باید محتواهای خوبی به کاربران و مخطبان هدف خود ارائه دهند. اگر شما توانایی تولید محتوا را در زمینه های مختلف نگارشی، صوتی، تصویری دارید می توانید با نشستن در خانه و از راه دور این کار را با استفاده از اینترنت انجام دهید

 

– تبلیغات آنلاین : برخی دیگر از افراد این مسئولیت را به عهده می گیرند که بازدید سایت شما را تا حد زیادی افزایش دهند و در نتیجه رتبه خوبی برای آن بدست بیاورند. در نتیجه در این حالت سایت شما به یکی از سایت های مطرح تبدیل می شود که افراد زیادی به دنبال تبلیغ در آن هستند. این کار ممکن است کمی زمان بر بوده باشد ولی در نهایت نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت. از تبلیغات آنلاین می توان به تبلیغات بنری ، رپورتاژ آگهی و تبلیغات نیتیو اشاره کرد.

 

– استفاده از شبکه های اجتماعی : استفاده از سایت ممکن است باز هم برای شما در ابتدا هزینه داشته باشد ولی ساختن یک صفحه در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام همین هزینه را نخواهد داشت. شما می توایند صفحه ای برای خود ایجاد کنید و توانایی های خود را در آن به نمایش بگذارید. بنابراین می توانید فالوورهای واقعی برای خود کسب کرده و از طریق آن ها کسب درآمد کنید.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

نوشته ابزار های دیجیتال مارکتینگ اینتن اولین بار در سایت دانشجو، مرجع علمی دانشجویان ایران پدیدار شد.