Honor Magic 2، پرچمدار جدید آنر در راه است

شرکت هوآوی به تازگی در جریان ایفا 2018 خبر از عرضه جهانی آنر پلی داده و در کنار آن جزئیاتی پیرامون پرچم‌دار منحصربفرد آینده Honor Magic 2 را نیز آشکار کرده است. چند سال قبل هوآوی آنر مجیک نخست را معرفی کرد و بسیاری از کاربران به تحسین این گوشی‌هوشمند رده بالا پرداختند. حال برای سال 2018 چینی‌ها تصمیم دارند نسل جدید Honor Magic را به نام Honor Magic 2 معرفی کنند، در حالی که انتظار می‌رفت هوآوی این اسمارت‌فون را در کنفرانس ایفا 2018 رونمایی کند اما خبری از رونمایی نبود و هوآوی تنها بخشی از اطلاعات آن را آشکار کرده است.

به گفته هوآوی، جانشین Honor Magic دارای پردازنده هشت هسته‌ای کایرین 980 بوده که تحت فرآیند 7 نانومتری به تولید می‌رسد. این چیپ در کنار NPU مستقلی قرار گرفته و عملکرد هوشمندانه‌ای را برای Honor Magic 2 فراهم می‌آورد. هوآوی می‌گوید کایرین 980 نسبت به مدل فعلی 20 درصد عملکرد بیشتر و 40 درصد مصرف انرژی کمتری دارد.

باتوجه اطلاعات افشا شده، Honor Magic 2 دارای دوربین سلفی جهنده است و صفحه‌نمایش بدون مرزی برای آن در نظر گرفته شده که تجربه کاربری فوق‌العاده‌ای رقم خواهد زد. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا هوآوی بزودی این پرچم‌دار را رونمایی کند.

Honor Magic 2، پرچمدار جدید آنر در راه است