تصاویر جدیدی از گوگل پیکسل ۳ ایکس ال «Google Pixel 3 XL» منتشر شد

پیکسل 3 ایکس ال

زمانی که به معرفی محصولی جدید از کمپانی‌های مطرح نزدیک می شویم، اطلاعات و شایعات شروع به درز کردن و انتشار می کنند و حال از نظر شایع پراکنان و افشاکنندگان، گوشی جدید گوگل تحت عنوان گوگل پیکسل 3 ایکس ال «Google Pixel 3 XL» جذاب به نظر می‌آید، چرا که هر روز شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از این گوشی هستیم!

در آخرین اطلاعات درز کرده، 3 تصویر از گوشی Google Pixel 3 XL منتشر شده که در آنها این گوشی از نمای نزدیک قابل مشاهده است. در یکی از عکس ها بخش اضافه بالای گوشی که همانند آیفون 10 اپل طراحی شده، رویت می شود و در عکس دیگر بخش پشتی گوشی که محل قرار گیری حسگر اثر انگشت و دوربین بوده به نمایش گذاشته شده. جالب است که گوگل همچنان از یک دوربین یگانه در پیکسل 3 ایکس ال استفاده کرده و بر خلاف دیگر تولید کنندگان گوشی‌های پرچمدار و هوشمند، رو به استفاده از دوربین دوگانه و یا حتی سه گانه نیاورده است. اما با این حال، انتظار می رود دوربین گوشی جدید گوگل حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد، چرا دوربین نسخه‌ی قبلی این گوشی یعنی پیکسل 2، همچنان توانایی رقابت با گوشی‌های جدید را دارد و قطعا نسخه‌ی سوم گوگل پیکسل، عملکرد بهتری خواهد داشت.

براساس اطلاعات منتشر شده، گوگل پیکسل 3 ایکس ال از نمایشگر امولد با دقت 1440 در 2960 پیکسل، دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی و باتری حجیم 3430 ملی آمپری مجهز شده است و از شارژ وایرلس نیز پشتبانی می‌کند. Google Pixel 3 XL در تاریخ 9 اکتبر، یعنی هفته آینده معرفی خواهد شد.

تصاویر جدیدی از گوگل پیکسل 3 ایکس ال «Google Pixel 3 XL» منتشر شد