سامسونگ تایید کرد؛ اولین گوشی منعطف این کمپانی امسال معرفی می‌شود

گوشی خمیده و منعطف

به تازگی اطلاعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه هواوی در تلاش است تا نخستین کمپانی‌ای باشد تا اولین گوشی منعطف و خمیده را معرفی و روانه بازار می‌کند، این در حالی است که انتظار می رفت این سامسونگ باشد تا زودتر از دیگر کمپانی ها به این دستاورد دست پیدا کند. حال به نظر می‌رسد کره‌ای ها به اطلاعات منتشر شده از کمپانی هواوی واکنش نشان داده‌اند و به همین دلیل، به صورت رسمی تایید کرده‌اند که امسال اولین گوشی منعطف خود را راهی بازار خواهند کرد.

مدیر بخش تلفن همراه سامسونگ در مصاحبه‌ای تایید کرد که کمپانی متبوعش به دنبال این است که اولین گوشی منعطف از سری گلکسی را در سال جاری معرفی کند. همچنین براساس گزارشات منتشر شده، این شرکت طی یک نظرسنجی با موضوع میزان تمایل کاربران به داشتن گوشی منعطف از بین مشتریان خود به نتیجه‌ی کاملا مثبت دست پیدا کرده است.

با این حال این بیانیه با شایعات قبلی منتشر شده مبنی بر اینکه یک گلکسی منعطف در اوایل سال آینده معرفی می شود، در تضاد است اما با برنامه تولید OLED های قابل انعطاف سامسونگ کاملا مطابقت دارد.

آقای Koh هیچ اطلاعاتی از دیوایس مورد نظر در اختیار رسانه ها قرار نداده و تنها به این موضوع اشاره کرده است که کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ 7 تا 8 نوامبر 2018 در سانفرانسیکو برگزار خواهد شد، از همین رو این احتمال وجود دارد که این گوشی منعطف در همین رویداد معرفی شود.

حال می توان صبر کرد تا ببینیم که اولین گوشی منعطف سامسونگ چگونه خواهد بود و آیا این دستگاه باعث می‌شود تکامل جدیدی در سیر تولید گوشی های همراه شکل بگیرد، یا خیر!

سامسونگ تایید کرد؛ اولین گوشی منعطف این کمپانی امسال معرفی می‌شود