آیفون Xs Max می‌تواند بهترین گوشی اپل باشد!

آیفون Xs Max می‌تواند بهترین گوشی اپل باشد!

انتظار می رود که اپل هفته آینده در رویداد 12 سپتامبر از سه اسمارت فون جدید رونمایی کند؛ یک مدل رده پایین و یک مدل رده بالا 5.8 اینچی و 6.5 اینچی به نام iPhone Xs. در تصویری که در پایان ماه آگوست منتشر شد، هر دو گوشی از نسخه های آیفون Xs می باشند. به این ترتیب فرض بر این است که گوشی ها نباید از آیفون X متفاوت باشند و همچنین انتظار می‌رود که دستگاه جدید 6.5 اینچی اپل iPhone Xs Plus نامیده شود که البته تمامی این ها در حد حرف و شایعات است.

بر اساس گفته های 9to5Mac، اپل قصد دارد که نام آیفون Xs Max را برای گوشی آینده خود انتخاب نماید. همان طور که می دانید، تا به حال اپل گوشی های بزرگ خود را از مدل های کوچک و معمولی و با اضافه کردن پلاس به اسم هایشان مانند آیفون 8 پلاس و ایفون 7 پلاس و غیره معرفی کرده است. اما گویی این بار اپل قصد دارد تا تغییری جدیدی بوجود آورده و سری جدید آیفون X را که متفاوت با آیفون های قبل است، روانه بازار نماید.

اگر اپل با این نام موافقت کند، قطعا این اسمارت فون را با نام آیفون ten-es Max اعلام خواهد کرد. جدا از نامگذاری، به احتمال زیاد آیفون  Xs Max به بهترین گوشی هوشمند اپل تبدیل خواهد شد.

تاکنون تمام مدل های آیفون پلاس مزایای بیشتری نسبت به برادران کوچکتر خود داشتند؛ مانند دوربین های دوگانه یا باطری هایی قدرتمند. از همین رو حدس زده می شود که برای ایفون 6.5 اینچی جدید نیز این اتفاق بیفتد و این گوشی به نسبت نسخه‌ی 5.8 اینچی قابلیت‌های بیشتری داشته باشد.

آیفون Xs Max می‌تواند بهترین گوشی اپل باشد!