آیفون Xr، آیفون Xs و آیفون Xs Max؛ نام گوشی‌های ۲۰۱۸ اپل

آیفون Xr، آیفون Xs و آیفون Xs Max

در تاره‎‌ترین اطلاعات فاش شده از نسل جدید گوشی های اپل، مشخص شد که اهالی کوپرتینو برای آیفون های سال 2018 نام‌های آیفون Xr، آیفون Xs و آیفون Xs Max را در نظر گرفته‌اند. شاید این نامگذاری کمی پیچیده به نظر برسد، اما با این حال بیشتر کمپانی ها برای انتخاب نام محصولات خود از اسامی پیچیده استفاده می‌کنند!

تا قبل از ارائه‌ی آیفون ایکس یا همان آیفون 10، کمپانی اپل روش نامگذاری ساده‌ای را در پیش گرفته بود، اما بعد از عرضه‌ی آیفون 10 که با نماد یونانی X معرفی شد، این سادگی به نوعی از بین رفت و حالا اپل نیز به جمع دیگر کمپانی ها پیوسته و برای آیفون های جدید، نام هایی انتخاب کرده که شاید به خاطر سپردن آن‌ها کمی سخت باشد!

به هر حال اینطور که از اطلاعات فاش شده پیداست، نام آیفون های 2018 به ترتیب آیفون Xr، آیفون Xs و آیفون Xs Max خواهد بود و اپل در وب سایت رسمی خود این گوشی ها را به همین شکل ثبت کرده است. همچنین در اطلاعات XML که از وب سایت اپل استخراج شده، اپل واچ سری 4 نیز به چشم می‌خورد که به نظر بزرگتر از نسل قبلی خود شده است؛ دو ساعت هوشمند با اندازه 40 و 44 میلی متر که در مقابل نسل قبلی با اندازه های 38 و 42 میلی‌متر دارای نمایشگر بزرگتری هستند.

به هر حال، امشب اپل از گوشی های جدید خود پرده برداری ‌خواهد کرد و به انتشار شایعات خاتمه می‌دهد.

آیفون Xr، آیفون Xs و آیفون Xs Max؛ نام گوشی‌های 2018 اپل