تصویر جدیدی از هواوی میت ۲۰ پرو منتشر شد

تصویر جدیدی از هواوی مین 20 پرو منتشر شد

ماه گذشته در نمایشگاه ایفا 2018 تصاویری از پنل جلویی هواوی میت 20 پرو لو رفت که نشان می داد این گوشی دارای نمایشگری بدون حاشیه است و بخش اضافه‌ و انتقادی موسوم به ناتچ را نیز همراه خود دارد! اما به دلیل اینکه عکس قبلی کیفیت مناسب نداشت، صحت آن به تایید نرسید! با این حال امروز یک تصویر جدید و با کیفیت از میت 20 پرو منتشر شد که درستی عکس قبلی را تایید می‌کند.

میت 20 پرو دارای نمایشگر 6.9 اینچی منحنی امولد است که شباهات زیادی به گلکسی اس 9 سامسونگ دارد. البته هواوی ترجیح داده برای بخش بالای گوشی و محل قرار گیری سنسور ها، از ایفون 10 الهام بگیرد و بخش ناتچ را در بالای گوشی تعبیه کند. هواوی میت 20 پرو به دوربین سلفی 24 مگاپیکسلی مجهز شده و از فناوری تشخیص چهره سه بعدی مانند فیس ‌ای‌دی اپل نیز بهره می‌برد. همچنین این گوشی دارای دوربین سه گانه اصلی بوده که به صورت دقیق کارایی ‌آنها مشخص نشده است.

هواوی، مراسمی را برای 16 اکتبر در لندن تدارک دیده که انتظار می رود در آن از میت 20 پرو پرده برداری شود. البته براساس اطلاعات منتشر شده، عرضه‌ی این گوشی به بازار چند هفته بعد از رونمایی و در ماه نوامبر آغاز خواهد شد.

تصویر جدیدی از هواوی میت 20 پرو منتشر شد