اپل واچ سری ۴ معرفی شد؛ بزرگتر با قابلیت‌های بیشتر

اپل واچ سری 4
بالاخره رویداد معرفی محصولات سال 2018 اپل آغاز شد و این کمپانی در ابتدای مراسم، از جدیدترین ساعت هوشمند خود، یعنی اپل واچ 4 «Apple Watch Series 4 » رونمایی کرد؛ ساعتی که به نسبت نسل قبلی کمی بزرگتر شده و قابلیت های جدیدی در آن جای گرفته است.

یکی از مهترین تغییرات اپل واچ سری 4 به نسبت نسل قبلی، بزرگتر شدن صفحه نمایش است. این پوشیدنی در دو اندازه متفاوت مانند نسل قبلی عرضه خواهد شد که یکی از آنها 40 و دیگری 44 میلی‌متر خواهد بود. در حالی که مدل‌های قبلی، یعنی سری سوم اپل واچ در اندازه 38 و 42 میلی‌متر ارائه شدند. البته این بزرگی به این معنی نیست که اندازه کل ساعت تغییر کرده است و تنها اپل سعی کرده از حاشیه های اطراف نمایشگر بکاهد تا به این طریق بتواند نمایشگری بزرگتری را بر روی ساعت هوشمند خود قرار دهد.

نمایشگر اپل واچ سری 4 از نوع OLED بوده و قابلیت های لمسی آن نیز مانند نسل قبلی است. رابط کاربری این ساعت نیز تغییرات بسیاری زیادی به خود دیده است. همانطور که در تصویر ذیل می‌بینید، تم‌های جدیدی (watchfaces) برای ساعت در نظر گرفته شده و چند اپل جدید نیز به این ساعت راه باز کرده‌اند.

در قسمت کناری اپل واچ نیز، دو شکاف دیده می‌شود که در آن بلندگوهای بزرگتری جای گرفته است. میکروفون نیز درست در ضلع مخالف قرار گرفته تا از تداخل صدای بلندگو و میکروفون جلوگیری شود.

در حال تکمیل…
اپل واچ سری 4

 

اپل واچ سری 4 معرفی شد؛ بزرگتر با قابلیت‌های بیشتر