تصاویر گلکسی A7 مدل ۲۰۱۸ منتشر شد؛ دوربین سه‌گانه و نمایشگر بی‌نهایت

گلکسی A7 مدل 2018

اینطور که شنیده شده، سامسونگ قصد دارد سری گوشی‌های گلکسی J و A را با یکدیگر ادغام کند، اما قبل از این ادغام، کره‌ای‌ها از گوشی‌های جدیدی رونمایی خواهند کرد که گلکسی A7 مدل 2018 یکی از آنهاست.

به تازگی تصاویر رندرشده و مطبوعاتی گلکسی A7 مدل 2018 منتشر شده که طراحی و مشخصات ظاهری این گوشی را برملا کرده است. در این تصاویر، دورببن سه گانه و سنسور اثر انگشت این گوشی به چشم می خورد و بدنه آن نیز از فلز و شیشه ساخته شده است.

سامسونگ به سویی حرکت می‌کند تا  قابلیت های جدید را بر روی تمامی گوشی های خود به کار گیرد و از این پس، گوشی‌های میان‌رده این کمپانی نیز میزبان ویژگی‌های پرچمداران خواهند بود. چرا که دوربین سه گانه A7 مدل 2018 هنوز روی هیچ کدام از گوشی‌های پرچمدار سامسونگ به کار گرفته نشده و اینطور که گفته شده، گلکسی اس 10 نیز به این قابلیت مجهز خواهد شد، اما قبل از رونمایی از اس 10، ما شاهد معرفی A7، یک گوشی میان رده با این قابلیت خواهیم بود.

تصاویر منتشر شده نشان می دهد که گلکسی A7 مدل 2018 آماده رونمایی است، اما با این حال، هنوز هیچ اطلاعاتی از زمان معرفی و مشخصات اصلی این گوشی منتشر نشده و باید منتظر ماند تا سامسونگ رسما اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار دهد.

تصاویر گلکسی A7 مدل 2018 منتشر شد؛ دوربین سه‌گانه و نمایشگر بی‌نهایت