ورود اسنپ و تپسی به فرودگاه امام ممنوع شد!

اسنپ و تپسی ورودشان به فرودگاه امام ممنوع شد!

زمانی که تاکسی های اینترنتی وجود نداشتند را احتمالا همه به خاطر دارند؛ دورانی که نبود نظارت درست و رقیبی در این حوزه، باعث شده بود که مسافران مجبور شوند مبالغ زیادی برای در اختیار گرفتن یک تاکسی بپردازند. اما این شرایط با ورود تاکسی های اینترنتی از جمله اسنپ و تپسی تغییر کرد. البته ورود این شرکت ها به حوزه کار تاکسی‌های عادی، خالی از دردسر نبود و اسنپ با چندین شکایت همراه شد که توانست از سد آنها عبور کند. اما حال به نظر می رسد که این بار نوبت به فرودگاه‌هیان رسیده تا با تاکسی های اینترنتی مقابله کنند. چرا که به تازگی ورود اسنپ و تپسی به فروگاه امام خمینی (ره) ممنوع اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) درباره این تصمیم اینطور گفته:

با وجود شرایطی که برای تاکسی‌های اینترنتی در این فرودگاه در نظر گرفته شد، آنها نسبت به همکاری با فرودگاه اقدام نکردند؛ لذا از این پس حضور این تاکسی‌ها در فرودگاه ممنوع بوده و تلاش می‌کنیم اجازه فعالیت به آنها ندهیم.

شهرام آدم‌نژاد در یک نشست خبری اظهار کرد:

در حال حاضر حدود 1400 تاکسی در فرودگاه داریم. این در حالی است که روزانه به 800 مسافر خدمت‌رسانی می‌شود. این به معنای آن است که حتی برای تاکسی‌هایی که رسما در فرودگاه هستند نیز باید شرایطی تعریف شود که بتواند خدمت‌رسانی کند.

آدم‌نژاد با اشاره به طراحی اپلیکیشن فرودگاه امام خمینی (ره)، ادامه داد:

در این اپلیکیشن که به زودی و با حضور وزیر راه و شهرسازی رسما به بهره‌برداری می‌رسد، تلاش شده تمام نیازهای مسافر در نظر گرفته شود و برای آنها امکاناتی در نظر گرفته‌ایم که از طریق آن نیازهای آنها به طور کامل برطرف شود.

حال باید دید که آیا این بارهم تاکسی های اینترنتی موفق می شوند با تصمیم گرفته شده مقابله کرده و دوباره مسیرشان را به فرودگاه باز نمایند، یا از این پس مسافران مجبور خواهند شد که به تاکسی های عادی فرودگاه رجوع کنند و به شنیدن قیمت های بالا و شاید هم عجیب و غریب خود را عادت دهند.

ورود اسنپ و تپسی به فرودگاه امام ممنوع شد!