انتشار طرح مینیمالیستی تصویر زمینه گوگل پیکسل ۳

پیکسل 3 ایکس ال

این روزها تولید کنندگان گوشی‌های هوشمند در کنار تمام توانی که برای بهبود مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی خود به کار می‌گیرند، سعی دارند تا از یک تصویر زمینه یا والپیپر خاص و ویژه برای محصولات پرچمدار خود استفاده کنند که به نوعی می‌توان گفت این تصویر زمینه امضای شرکت سازنده نیز می‌باشد.

همان طور که حتماً مطلع هستید کمپانی بزرگ گوگل تا چند وقت دیگر قرار است از جدیدترین گوشی‌های پرچمدار خود با نام پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال رونمایی کند. در ادامه آنچه که اشاره کردیم، گوگل نیز برای این محصولات یک تصویر زمینه ساده و مینیمالیستی تدارک دیده که این تصویر توسط یکی از فاش کنندگان مطرح اطلاعات گوشی‌ها به نام ایوان بلاس منتشر شده است. همان طور که در تصویر مشاهده می‌شود، در تصویر زمینه پیکسل 3 یک عدد 3 بزرگ در زمینه‌ای روشن به چشم می‌خورد که البته از کناره‌ها کمی بریده شده است.

با اینکه به احتمال زیاد این تصویر مربوط به نسخه پیش تولید بوده و هنوز نهایی نشده است اما با توجه به اینکه زمان بسیار کمی تا رونمایی رسمی پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال باقی مانده است، به نظر نمی‌رسد تغییر خاصی در طراحی والپیپر این گوشی‌ها ایجاد شود و می‌توان گفت به احتمال فراوان شاهد همین تصویر در صفحه اصلی محصولات آتی گوگل خواهیم بود.

انتشار طرح مینیمالیستی تصویر زمینه گوگل پیکسل 3