تاریخ رونمایی رسمی «وان پلاس ۶ تی» بالاخره مشخص شد

تاریخ رونمایی رسمی «وان پلاس 6 تی» بالاخره مشخص شد

کمپانی چینی وان پلاس در چند سال گذشته معمولاً دومین پرچمدار خود را که با یک پسوند T در کنار نام پرچمدار اصلی شناخته شده و در واقع نسخه بهبود یافته‌ای از آن محسوب می‌شود، بدون هیاهو و تبلیغات آن چنانی معرفی و روانه بازار کرده است. اما ظاهراً این روند در سال جاری میلادی کمی تغییر یافته و این شرکت قصد دارد یک مراسم رونمایی کامل و هیجان انگیز را برای وان پلاس 6 تی (OnePlus 6T) تدارک ببیند.

برخلاف آنچه که پیش از این گفته می‌شد، قرار نیست وان پلاس 6 تی در تاریخ 17 اکتبر رونمایی شود بلکه مراسم معرفی رسمی این محصول در روز 30 اکتبر (8 آبان) و در شهر نیویورک برگزار خواهد شد. با اینکه امکان تماشای زنده این مراسم از طریق وب سایت رسمی وان پلاس وجود دارد اما کسانی که علاقه‌مند به شرکت حضوری هستند می‌توانند بلیط آن را که قیمتی بین 20 تا 50 دلار دارند خریداری کنند. البته کسانی که در مراسم حضور داشته باشند می‌توانند زودتر از بقیه پرچمدار وان پلاس را امتحان کنند و حتی احتمال دارد برخی لوازم جانبی را نیز به صورت رایگان دریافت نمایند.

یکی از ویژگی‌های جالبی که انتظار می‌رود به وان پلاس 6 تی اضافه شود، سنسور تشخیص اثر انگشت زیر نمایشگر است که در حال حاضر با شعار touch the innovation (نوآوری را لمس کن) معرفی می‌شود و هنوز هیچ اطلاعات خاصی درباره آن منتشر نشده است. به هر حال تا رونمایی رسمی وان پلاس 6 تی زمان زیادی باقی نمانده و بالاخره تا کمتر از یک ماه دیگر می‌توانیم با پرچمدار جدید وان پلاس به طور کامل آشنا شویم. برای کسب آخرین اطلاعات در مورد این محصول و سایر گوشی‌های هوشمند با دیجی رو همراه باشید.

تاریخ رونمایی رسمی «وان پلاس 6 تی» بالاخره مشخص شد