خرید کلت کمری برای دانشجو

خرید کلت کمری با مجوز

برای نگهداری و استفاده از هر سلاحی ابتدا باید اجزاء سازنده آن و طرز استفاده از اسلحه را به خوبی آموزش ببینید. به همین منظور در این مقاله اجزاء سازنده و انواع کلت کمری را به شما عزیزان آموزش میدهیم. اندازه تفنگ باید به اندازه ای باشد که استفاده از آن برای فرد راحت باشد و تسلط کافی بر روی سلاح داشته باشد. کلت کمری به دو دسته نیمه اتوماتیک و اتوماتیک یا همان هفت تیر. سلاح های نیمه اتوماتیک دارای وزن کمتری بوده و حمل و نقل راحت تری برای مصرف کننده دارد. هفت تیر ها وزن بیشتری دارند و برای اینکه خشاب دوباره پر شود زمان زیادی میبرد ولی قدرتمند تر از سلاح اتوماتیک است. در زیر با چندین مدل از کلت کمری آشنا میشود.

خرید کلت کمری برای دانشجو

با تپانچه های نیمه اتوماتیک میتوانید بدون اتلاف در وقت و بدون نیاز به جا به جایی و عقب کشیدن ضامن شلیک کنید. در لحظه ای که ماشه تفنگ را بکشید تیر نیز از تفنگ خارج میشود. گلاک نوزده برای استفاده سرباز های نیروی نظامی ساخته شده است. دارای دسته کوچکی بوده و کار کردن با آن آسان است و برای هر دستی با هر اندازه ای قابل استفاده است. کوچکترین سلاح کمری پیستول ها است و اندازه کوچک آن حمل و نقل را بسیار راحت کرده ولی از طرف دیگر بدست آوردن مهارت کافی در استفاده از این سلاح سختی های زیادی دارد.

کلت کمری

خرید کلت کمری برای دانشجو

خرید اسلحه گرم

خرید کلت کمری برای دانشجو نیاز به مجوز داشته و افراد نمیتوانند بدون داشتن مجوز اقدام به خرید، حمل و نگهداری کلت کمری کنند. پلیس تهران بزرگ به شدت با خرید و فروش سلاح بدون مجوز و به صورت غیر قانونی توسط افراد شرور و فرصت طلب برخورد جدی میکند و جرایم قانونی زیادی در انتظار این دسته از افراد است. دستگیر شدگانی که خرید و فروش سلاح غیر مجاز انجام میدادند اعتراف کردند که این سلاح ها از کشور همسایه غربی به صورت غیر قانونی وارد کشور شده و از سلاح های سازمانی نبوده است.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

نوشته خرید کلت کمری برای دانشجو اولین بار در سایت دانشجو، مرجع علمی دانشجویان ایران پدیدار شد.