مشخصات کلی گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ و قابلیت تبدیل آن به تبلت تأیید شد

مشخصات کلی گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ و قابلیت تبدیل آن به تبلت تأیید شد

چند سالی که شایعات مختلفی درباره گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ به گوش می‌رسد و ماه گذشته این شرکت تأیید کرد که در اواخر سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری را از این محصول منتشر خواهد کرد. حال به گزارش وب سایت CNET به نظر می‌رسد سامسونگ به وعده خود عمل کرده و جزئیات جدیدی را از گوشی تاشو خود ارائه نموده است.

این اطلاعات جدید از مصاحبه اخیر مدیر بخش موبایل سامسونگ یعنی آقای دی جی کو (D.J. Koh) به دست آمده و وی در این مصاحبه تأیید کرده که گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ در حالت تاشو به راحتی در جیب جا شده و هنگام باز شدن نیز ابعادی مشابه با یک تبلت خواهد داشت. آقای کو این اظهارات را در حالی بیان کرده که پیش از این گفته بود گوشی تاشو سامسونگ چیزی بیشتر از یک تبلت معمولی خواهد بود.

آقای کو در مصاحبه با CNET به این نکته نیز اشاره کرده که گوشی انعطاف‌پذیر باید همان چیزی باشد که مخاطبان انتظار دارند و اگر کیفیت محصول نهایی پایین‌تر از استانداردهای سامسونگ باشد مطمئناً روانه بازار نخواهد شد. وی به کاربران اطمینان داده که طرح گوشی انعطاف‌پذیر و تاشو تنها یک حرکت تبلیغاتی نبوده و سامسونگ برنامه‌های زیادی برای این محصول و عرضه جهانی و گسترده آن دارد.

مدیر بخش موبایل سامسونگ به این مسئله اذعان کرده که ممکن است در حال حاضر گوشی انعطاف‌پذیر این شرکت در هنگام عرضه مخاطبان کم و محدودی داشته باشد اما بازار این دستگاه مطمئناً در آینده گسترده‌تر خواهد شد. شایان ذکر است که هنور هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ اعلام نشده اما شایعات به ماه نوامبر سال جاری میلادی اشاره دارند. در عین حال گفته شده که این محصول دارای صفحه نمایشی 7.3 اینچی بوده و قیمت بالایی نیز خواهد داشت.

مشخصات کلی گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ و قابلیت تبدیل آن به تبلت تأیید شد